درک ساختارهای پیاده ای شطرنج Understanding Pawn Structures

درک ساختارهای پیاده ای شطرنج Understanding Pawn Structures

درک ساختارهای پیاده ای شطرنج Understanding Pawn Structures

درک ساختارهای پیاده ای شطرنج

Understanding Pawn Structures

توسط: Super GM Le Quang Liem

فرمت: MP4 

مدت زمان آموزش:  بیش از 5 ساعت

همراه با پاداش ارزشمند: فایل PGN درس ها 

روش استادی درک ساختارهای پیاده ای

سوپر استاد بزرگ Le Quang Liem جز سی بازیکن برتر جهان با ریتینگ 2718 است.
زمانی که ما از او خواستیم که یک دوره آموزشی برای پیشرفت بازیکنان بر اساس تجربه و فلسفه بازی هایش ایجاد کند، او با اشتیاق یک دوره در مورد رایج ترین ساختارهای پیاده ای و کاربرد نکات آموزشی آن پیشنهاد کرد.
در طول این دوره آموزشی پنج ساعته، استاد بزرگ Liem به شما کمک می کند که روح بازی شطرنج را درک کنید. او پنج تا از اساسی ترین و مهمترین ساختار های پیاده ای را برای هر دو رنگ مهره شرح می دهد.

درک کامل محل قرارگیری سوارها و هماهنگی آنها با پیاده ها برای حمله به حریف و تسلط کامل بر بازی و..‌. مهارتهایست که استاد بزرگ Liem با ریتینگ بالای ۲۷۰۰ آن را به شما می دهد.

در پاسخ به این سوال که آیا این دوره آموزشی برای شما مناسب است یا نه؟
باید گفت که شما در هر سطحی که هستید، این دوره آموزشی باعث پیشرفت شما خواهد شد.
سوپر استاد بزرگ Le Quang Liem هر فصل را با بررسی اسکلت پیاده ای شروع میکند و توضیح میدهد که فرصت ها و تهدید ها کجا و به چه شکل هستند. سپس چگونگی استفاده از این طرح ها با استفاده از تجزیه و تحلیل چندید بازی به شما نشان داده خواهد شد.

زیبایی این دوره اینست که طرح های آن فقط به یک شروع بازی از دیدگاه یکی از طرفین محدود نمی شود. آنچه در اینجا می آموزید می تواند در پوزسیون های مختلف اعمال شود و به شما آزادی عمل و انعطاف پذیری می دهد که آن را به هر پوزسیونی که از آن لذت می برید تبدیل کنید.


خرید آنلاین